Hej,
To mój pierwszy post na tym blogu. Więc może się przedstawie ;)
Nazywam się Kamila, Mam 13lat, Mieszkam w woj.Świętokrzyskim...
Jestem zwykłą nastolatką. Moim hobby jest Siatkówka ;)
Na blogu bede pisać rzeczy z mojego codziennego życia i będe również pokazywała wam czasem jakieś outfity ;)
Sorki za jakość zdjęć, ale robiłam je 10min temu a jest 2:20 ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz