piątek, 6 września 2013

Jest Dobrze ;)

Minął pierwszy tydzień szkoły. Hmm .. Co moge tu napisać?
Mili nauczyciele, śmieszne lekcje, zajebiste osóbki w klasie, fajna szkoła ogólnie ;D Dużo znajomych i wgl.
Niewyobrażam sobie lepszej klasy niż ta <3 Klasa w podstawówce była okropna. Niewiem dlaczego, ale jeszcze w czerwcu myslałam że była klasa była najlepsza  i niezapomniana. Teraz zrozumiałam jak to jest mieć światną klase. <3 Może i jest nas 30 osób, niektórzy głupi, ale jest śmiesznie ;D Za to ich kocham ;)
Pani od Fizyki jako wychowawca ! ;D Ostra, ale umie nauczyć i wytłumaczyć ;)
Pani od Rosyjskiego chyba jest przygłucha. podzielli mas na 2 grupy i ja jestem w tej śmieszniejszej. We wtorek się popłakałam na lekcjach ze śmiechu , a babka nic. ;D Hehehehe...
Nareszcie weekend! <3

Kończe bo idę z przyjaciółkami do parku ;)





Zdjęcia to efekt nudy ;D Przerabiane, bo inaczej niedało rady ;d

poniedziałek, 2 września 2013

Rozpoczęcie roku ;)

Przepraszam za moją długą nieobecność ale niemialam nawet czasu zeby tu zajrzec ;d

Dzisiaj było rozpoczęcie roku, szybko minęło chyba tylko 40 minut. Jutro mam na 8 do szkoy i siedze tam do 14. Ale jakoś przeżyje. NAjbardziej denerwuje mnie to całe "kocenie". Ide sobie na legalu do domu z przyjaciółkami, a za nami jakies 2 dziewczyny idą i do ucha "Kici kici" -,-
Niewiem czy wytrzymam ten rok ;d Za 10msc to sie skonczy ;)

Jakoś taki brak zdjeć u mnie ;(

                                                           Łapcie z 5klasy Xd ;d

A tu z 6 klasy chyba <3

Lece się spakować ;) Papa <3




wtorek, 20 sierpnia 2013

Już niedługo...

Przepraszam że długo mnie tutaj niebyło. ;c

Jakoś niemoge uwierzyc ,że te wakacje sie juz kończa. Dzisiaj ostatni raz widze sie z kolegą. Wróci za rok ;'(... W te wakacje przezyłam naprawde wiele. Będą niezapomniane.
Taka ze mnie uczennica że mam tylko plecak dopiero ;d
Dzisiaj na rolki z Tyśka, a potem na dwójke z przyjaciółkami <3
Prawdopodobnie jadę na wieś w piatek, żeby zobaczyc się z przyjacielem <3
Już za 3 dni premiera BIEGNIJMY <3
Za 8 urodziny tyśki i wywieszka klas ;')
a za 10 dni THIS IS US! <3

Musze kończyc bo niemam o czym pisać i ide do cioci <3
Zdjęcia ze śląska ;d

NIKOŚ <3

Z CIOCIĄ ;D

SPIDER MAN <3

ODPOCZYNEK ;)

PLECAK <3

poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Jest dobrze.

Wszystko się poukładało... Jest nawet lepiej niż myślałam ;)
Żadnych fochów do końca wakacji <3
Dzisiaj idziemy z najlepszymi na herbatke do kolegi ;3
haah. Na rolkach do Anglii <3
Dzisiaj będzie niezły przypał... Ale co będe pisać więcej...
Plekak kupiłam i buty szkolne więc powoli wracamy na lekcje ;3

Więcej poczytać możecie tu: KLIK
Jestem tam na bieżąco ;)


Zdjęcia naprawde stare ;3
Trzeba porobić dzisiaj ;)

sobota, 10 sierpnia 2013

Smutno

Wszystko dookoła zaczyna sie psuc... Jest źle.
Poprostu okropnie ;d
Nikt mnie nie kocha, Na kolege mam Focha ;') Przyjaciółki mnie pocieszają.
Ale i tak niemoge wytrzymac...
Musze jakoś to poukładac... Może się uda ;')
Trzymajcie za mnie kciuki <3 Jutro może jakis spacerek z Tysią...
Kocham Cię żabcia <3



Ostatnio cos się chłodno zrobiło....
Codziennie siedzimy na dwójce ;d
Tysia sie Focha ;( Jestem smutna....
Ale wyhodzimy razem więc może będzie dobrze <3
Duzo nowych znajomych sie w te wakacje znalazło...
Niema to jak pisać z 10 znajomymi naraz ;d

TOTALNY BRAK ZDJĘĆ:p



Zdjęcia z Włoch <333 Ja chce tam z Wami wrócic ;')

piątek, 9 sierpnia 2013

Nieobecność.



Przepraszam że mnie tak długo niebyło, ale niemiałam czasu ;p
Mam zbyt napięty grafik -.- Koleżanki Barat Znajomi ;D
Dzisiaj ide z Przyjaciółkami na Dwójke i pewnie znowu posiedzimy tam do jakiejś 21. Potem do domu i dojdzie sie na 22...
Niemam dużo zdjęć więc musze tu wstawić z Krakowa. ;) Byłam z Tyśka w Galerii po kawe do Strackburgs <3 Mmmm pyszna ;)
Postaram się teraz tak co 2 dni dodawać jakiś post ;)