Przepraszam że mnie tak długo niebyło, ale niemiałam czasu ;p
Mam zbyt napięty grafik -.- Koleżanki Barat Znajomi ;D
Dzisiaj ide z Przyjaciółkami na Dwójke i pewnie znowu posiedzimy tam do jakiejś 21. Potem do domu i dojdzie sie na 22...
Niemam dużo zdjęć więc musze tu wstawić z Krakowa. ;) Byłam z Tyśka w Galerii po kawe do Strackburgs <3 Mmmm pyszna ;)
Postaram się teraz tak co 2 dni dodawać jakiś post ;)



Te butelki coca-coli z imionami mnie rozwalają <3
OdpowiedzUsuń