Do 14 oglądałam odcinki VIOLETTY hehe potem przyszła Tyśka i poszłyśmy po Julke. Byłyśmy troche w parku na działce i do domku ;)
Dzisiaj przedstawie Wam moje przyjaciółki :
1.Martyna(Tyśka)
Chodziłyśmy razem do klasy i przyjaźnimy sie od 2klasy ;)))
2.Julka Przyjaciółka od 4klasy ;) Kocham Cię <3
3.Weronika(Kicia) Przyjaciółka tak naprawde od przedszkola <3 Bardzo Cię kocham... Niestety w naszej przyjaźni coś się ostatnio psuje ;'(
Jeszcze mam PRZYJACIELA z którym świetnie się rozumiałam. Byliśmy wszędzie razem... Od urodzenia aż do 2klasy ;'( Oskar wyjechał do Szkocji... Ma braciszka i nowego tate ;') Ciesze sie jego szczęściem, ale tęsknie za nim strasznie.. Nawet niemam jego żadnego obecnego zdjęcia ;'( Teraz jest w Polsce ale się z nim nie spotkałam...
Dobra nie męcze Was juz. I tak nikt tutaj nie wchodzi ale ok. ;)
Pa. ALOHA <333




Też cie kocham <3 No już się nie moge doczekać aż zaczniesz coraz częściej tu pisać... Aż sobie do zakładek tego bloga dodam :D
OdpowiedzUsuń