Jakoś tak ostatnio zbiera mnie na wspomnienia. Oglądam albumy ze zdjęciami oglądam filmy, ale najczęściej przypominam sobie starą klase... ;'( Tak okropnie za nimi tęsknie... ;'(
Post krótki, ale nie mam ochoty pisać... Już płacze jak pomyślę o tym <333
hehe . Jula i ten lód :D Kckckcck <3 <3
OdpowiedzUsuńOh mój Boże o.O Ja i ten największy lód . Martyna i grzywka na porstu . Jezus Maria xD
OdpowiedzUsuń