piątek, 26 lipca 2013

Wspomnienia...

Jakoś tak ostatnio zbiera mnie na wspomnienia. Oglądam albumy ze zdjęciami oglądam filmy, ale najczęściej przypominam sobie starą klase... ;'( Tak okropnie za nimi tęsknie... ;'(

Post krótki, ale nie mam ochoty pisać... Już płacze jak pomyślę o tym <333

Pa. ;d

Tyśka <3

Szkoła ;'(

Kochane! 2012

1klasa <3

Jakie malutkie! Kicia <3

Robotnicy <3

Dzień mamy?!


KOCHAM WAS MIŚKI MOJE ♥

2 komentarze:

  1. hehe . Jula i ten lód :D Kckckcck <3 <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Oh mój Boże o.O Ja i ten największy lód . Martyna i grzywka na porstu . Jezus Maria xD

    OdpowiedzUsuń