Jakoś niemoge uwierzyc ,że te wakacje sie juz kończa. Dzisiaj ostatni raz widze sie z kolegą. Wróci za rok ;'(... W te wakacje przezyłam naprawde wiele. Będą niezapomniane.
Taka ze mnie uczennica że mam tylko plecak dopiero ;d
Dzisiaj na rolki z Tyśka, a potem na dwójke z przyjaciółkami <3
Prawdopodobnie jadę na wieś w piatek, żeby zobaczyc się z przyjacielem <3
Już za 3 dni premiera BIEGNIJMY <3
Za 8 urodziny tyśki i wywieszka klas ;')
a za 10 dni THIS IS US! <3
Musze kończyc bo niemam o czym pisać i ide do cioci <3
Zdjęcia ze śląska ;d
NIKOŚ <3
Z CIOCIĄ ;D
SPIDER MAN <3
ODPOCZYNEK ;)
PLECAK <3





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz