wtorek, 20 sierpnia 2013

Już niedługo...

Przepraszam że długo mnie tutaj niebyło. ;c

Jakoś niemoge uwierzyc ,że te wakacje sie juz kończa. Dzisiaj ostatni raz widze sie z kolegą. Wróci za rok ;'(... W te wakacje przezyłam naprawde wiele. Będą niezapomniane.
Taka ze mnie uczennica że mam tylko plecak dopiero ;d
Dzisiaj na rolki z Tyśka, a potem na dwójke z przyjaciółkami <3
Prawdopodobnie jadę na wieś w piatek, żeby zobaczyc się z przyjacielem <3
Już za 3 dni premiera BIEGNIJMY <3
Za 8 urodziny tyśki i wywieszka klas ;')
a za 10 dni THIS IS US! <3

Musze kończyc bo niemam o czym pisać i ide do cioci <3
Zdjęcia ze śląska ;d

NIKOŚ <3

Z CIOCIĄ ;D

SPIDER MAN <3

ODPOCZYNEK ;)

PLECAK <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz