Dzisiaj było rozpoczęcie roku, szybko minęło chyba tylko 40 minut. Jutro mam na 8 do szkoy i siedze tam do 14. Ale jakoś przeżyje. NAjbardziej denerwuje mnie to całe "kocenie". Ide sobie na legalu do domu z przyjaciółkami, a za nami jakies 2 dziewczyny idą i do ucha "Kici kici" -,-
Niewiem czy wytrzymam ten rok ;d Za 10msc to sie skonczy ;)
Jakoś taki brak zdjeć u mnie ;(
Łapcie z 5klasy Xd ;d
A tu z 6 klasy chyba <3
Lece się spakować ;) Papa <3


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz