poniedziałek, 2 września 2013

Rozpoczęcie roku ;)

Przepraszam za moją długą nieobecność ale niemialam nawet czasu zeby tu zajrzec ;d

Dzisiaj było rozpoczęcie roku, szybko minęło chyba tylko 40 minut. Jutro mam na 8 do szkoy i siedze tam do 14. Ale jakoś przeżyje. NAjbardziej denerwuje mnie to całe "kocenie". Ide sobie na legalu do domu z przyjaciółkami, a za nami jakies 2 dziewczyny idą i do ucha "Kici kici" -,-
Niewiem czy wytrzymam ten rok ;d Za 10msc to sie skonczy ;)

Jakoś taki brak zdjeć u mnie ;(

                                                           Łapcie z 5klasy Xd ;d

A tu z 6 klasy chyba <3

Lece się spakować ;) Papa <3




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz