piątek, 6 września 2013

Jest Dobrze ;)

Minął pierwszy tydzień szkoły. Hmm .. Co moge tu napisać?
Mili nauczyciele, śmieszne lekcje, zajebiste osóbki w klasie, fajna szkoła ogólnie ;D Dużo znajomych i wgl.
Niewyobrażam sobie lepszej klasy niż ta <3 Klasa w podstawówce była okropna. Niewiem dlaczego, ale jeszcze w czerwcu myslałam że była klasa była najlepsza  i niezapomniana. Teraz zrozumiałam jak to jest mieć światną klase. <3 Może i jest nas 30 osób, niektórzy głupi, ale jest śmiesznie ;D Za to ich kocham ;)
Pani od Fizyki jako wychowawca ! ;D Ostra, ale umie nauczyć i wytłumaczyć ;)
Pani od Rosyjskiego chyba jest przygłucha. podzielli mas na 2 grupy i ja jestem w tej śmieszniejszej. We wtorek się popłakałam na lekcjach ze śmiechu , a babka nic. ;D Hehehehe...
Nareszcie weekend! <3

Kończe bo idę z przyjaciółkami do parku ;)





Zdjęcia to efekt nudy ;D Przerabiane, bo inaczej niedało rady ;d

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz